قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت:

1- جهت رضایت کاربران بخش کوچکی از هر کلیپ ساخته شده به عنوان نمونه حتما در سایت و یا قسمت دانلود قرارداده شده است لذا قبل از خرید حتما آن را مشاهده فرمائید و در صورت صلاح دید ، با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

2- همچنین نرم افزار های شاخته شده و موجود در سایت نمونه دمو و آزمایشی آن در سایت حتما قرار دارد. لذا قبل از خرید حتما آن را نصب نموده تا با اطمینان خاطر بیشتری فایل مورد نظر را خریداری کنید.

3- در نرم افزار های ساخته شده ، تغییراتی را بنا بر سلیقه و نیاز مشتری می توان انجام داد بنابراین هرگونه تغییراتی که مشتری می خواهد ، آن را اطلاع دهد تا در اسرع وقت آن تغییرات اعمال شود . نکته قابل ذکر اینکه هزینه تغییرات در نزم افزار جداگانه محاسبه خواهد شد

4- مبنای محاسبه قیمت کلیپ های آموزشی دقیقه ای می باشد و سعی بر آن شده جهت رضایت کاربران ، منصفانه قیمت گذاری شود.

5- نرم افزارهای موجود در سایت هم به دلیل اینکه نسخه دمو و آزمایشی آن جهت تست و رضایت مشتری در سایت موجود می باشد وهم اینکه به صورت دانلودی می باشند (‌نه ارسال لوح فشرده)و همچنین نرم افزار ها دارای قفل نمی باشند لذا بعد از خریداری ،مبلغ آن قابل استرداد نمی باشد.

6- به دلیل راحتی کاربران و فرهنگ سازی اعتماد و اطمینان به مشتری ، نرم افزارها شماره سریال و یا قفل خاصی ندارند ، لذا خواهشمند است از تکثیر ، توزیع ، تغییر یا فروش مجدد آن خودداری فرمائید و این نکته را باز یاد آور می شویم

( هرگونه تکثیر ، تغییر ، توزیع فایل های فروشی این سایت ، غیر قانونی و شرعاً حرام می باشد.)